bg
bgbgbg

Новини

Новини
Тренер Пітер Ф'юрі: «Думаю, Усика чекає велике майбутнє в суперважкій вазі»
8
Тренер Пітер Ф'юрі: «Думаю, Усика чекає велике майбутнє в суперважкій вазі»
sportarena.com
img

Британська боксерська тренер Пітер Ф'юрі прокоментував бій Олександра Усика проти Дерека Чісори. За його словами, українець може затриматися в суперважкій вазі.

 

«Я думаю, Усик здатний увійти безпосередньо в топ не через того, що він може те або інше, а тому що стилі роблять бої. Ви бачили, як Джошуа оступився з Руїсом. Ми дивилися багато боїв, які проходили не так, як очікувалося. Так що не можна сказати, як складеться певний поєдинок. Тому бокс - такий інтригуючий вид спорту. Ти не знаєш, чого чекати », - заявив Пітер Ф'юрі.

 

   «Але одне можна сказати з упевненістю: Усик витримав всі удари Чісори. Нічого не можна стверджувати, і я можу помилятися. Може, Усик зустрінеться з гідним суперважкоатлетом, і цей суперник його пройде. Але я в цьому сумніваюся. Я так не думаю. Тому я вважаю, що його чекає хороше майбутнє. Він затримається в суперважкій вазі ».

 

Поєдинок між Чісорою та Усиком тривав 12 раундів. За підсумками суддівських записок, українець відсвяткував перемогу - 117-112, 115-113, 115-113.