bg
bgbgbg

Новини

Новини
Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик виходить на файтинг-сцену разом із WePlay Esports
15.12.2020
Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик виходить на файтинг-сцену разом із WePlay Esports
WePlay Esports в особі керуючих партнерів Олега Крота й Юри Лазебнікова та абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик заявляють про партнерство. Предмет цього бізнес-альянсу стосується файтинг-ігор.
img

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик виходить на файтинг-сцену разом із WePlay Esports 

WePlay Esports в особі керуючих партнерів Олега Крота й Юри Лазебнікова та абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик заявляють про партнерство. Предмет цього бізнес-альянсу стосується файтинг-ігор.

 

 

У партнерстві з WePlay Esports Олександр Усик презентує компанію, що спеціалізується на організації та проведенні турнірів найвищого рівня з файтингів у рамках нової WePlay Ultimate Fighting League (WUFL). Олександр працюватиме разом із керуючими партнерами WePlay Esports Олегом Кротом та Юрою Лазебніковим, які вже організували безліч топових турнірів.

https://go.weplay.tv/odEiV

Олександр Усик презентує WePlay Ultimate Fighting League. Відео: прес-служба WePlay Esports

Турнір закінчується, нова компанія народжується

Оголошення відбулося 13 грудня 2020 року в останній день турніру WePlay Dragon Temple із Mortal Kombat 11.

Олександр Усик: «Я знав, що змагальний геймінг – це і популярне захоплення для величезної кількості молодих людей, і перспективний напрямок для інвесторів». Фото: прес-служба WePlay Esports 

«Змагальний геймінг – це і популярне захоплення для величезної кількості молодих людей, і перспективний напрямок для інвесторів. Я поспілкувався з Юрою Лазебніковим і Олегом Кротом, вони розповіли про особливості індустрії, і я вирішив спробувати себе в цьому бізнесі. До того ж я теж колись грав в ігри, і тепер знову повернувся до цього хобі», – розповідає Олександр Усик

фото

Олександр Усик на сцені WePlay Esports Arena Kyiv. Фото: прес-служба WePlay Esports

Створення нової компанії – це лише один із кроків на шляху WePlay Esports до завоювання спільноти файтинг-ігор та розвитку файтинг-сцени.

Юра Лазебніков: «Ми вирішили створити компанію, яка буде орієнтована на спільноту файтинг-ігор». Фото: прес-служба WePlay Esports

«Ми вирішили створити компанію, яка буде орієнтована на спільноту файтинг-ігор і при цьому дозволить більш широкій аудиторії оцінити наш творчий підхід до проведення заходів. Любителі файтингів часто небайдужі до кіберспорту, і ми пропонуємо видовищний і якісний контент та продакшн, традиційні для WePlay Esports. Ми готові знову дивувати і перевертати з ніг на голову індустрію кіберспорту», зазначає Юра Лазебніков.

Олег Крот: «Нова команда компанії буде розвивати Ultimate Fighting League і нарощувати список підтримуваних кіберспортивних дисциплін».  Фото: прес-служба WePlay Esports

«Команда нової компанії буде розвивати WePlay Ultimate Fighting League і нарощувати список підтримуваних кіберспортивних дисциплін. Ці кроки відповідають глобальній меті медіахолдингу розширити присутність у Північній Америці з її динамічним співтовариством файтинг-ігор», – додає Олег Крот.

#wufl #WePlayUFL #weplay #esports

Джерело: прес-служба WePlay Esports
Дата: 13.12.2020

Дізнайтеся більше про WePlay Ultimate Fighting League на сайті wufl.gg та у наших соціальних мережах: Twitter, Instagram, Reddit та на каналі Twitch

Контактна інформація для ЗМІ:

press@weplay.tv
press.weplay.tv

Про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має досвід розробки спеціалізованих ІТ-рішень і власної турнірної платформи, інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт та розваги, – холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією. 

Дізнайтеся більше про WePlay Esports на WePlay.tv та у наших соцмережах: Reddit, Instagram, Facebook, LinkedIn и Twitter.

Про Олександра Усика

Олександр Усик – український олімпійський чемпіон, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі серед професіоналів, володар престижного Кубка Мохаммеда Алі. На сьогоднішній день Олександр є обов'язковим претендентом на титул WBO суперважкій вазі (титул належить Ентоні Джошуа). Народився 17 січня 1987 року в Сімферополі, Україна. Займається боксом із 15 років. Від початку професійної кар'єри в 2013 році провів 18 боїв без жодної поразки, в 13 з яких переміг суперників нокаутом. 

Окрім спортивної кар'єри, Олександр Усик активний і в бізнесі: управляє промоутерською компанією 

Usyk-17 Promotions

, розвиває бренд спортивного одягу й аксесуарів 

Usyk-17

 і разом із боксером Василем Ломаченком – бренд 

LOMUS

.